Aké mýty šíri

Oberátor
01

Málo dát

Oberátor hovorí, že vám dáta v paušále musia stačiť. Dnes však žijeme v DOBE DÁTOVEJ a dáta sú nevyhnutnosťou! Chcete predsa surfovať na sociálnych sieťach a sledovať videá, koľko potrebujete. Ako to vidíte vy? Máte tiež pocit, že by ste mohli dostávať aj viac dát?

02

Viazanosť

Viazanosť sa podľa oberátora oplatí. Ale je to skutočne tak? Možno sa vám stalo, že sa na trhu objavila lepšia ponuka a chceli ste ju využiť. Nebolo to ale možné, pretože ste sa zaviazali oberátorovi na dva roky. Ak si chcete vyberať slobodne, je lepšie nemať viazanosť.

03

Viac zákazníkov

Možno vám niekto povedal, že 4ka nemá zákazníkov. Je jasné, že nechcete byť tam, kde nikto nie je. Je to však prípad 4ky? Nie je! Už 600 000 našich zákazníkov volá a dátuje slobodne a za výhodné ceny. Pozrite si video a pridajte sa k nám.

04

Pokrytie

Počuli ste od niekoho, že 4ka má slabé pokrytie? Rýchle dáta sú dnes dostupné pre viac ako 95 % obyvateľov Slovenska a hlasové služby pre 99 % obyvateľov SR. Chceme sa zlepšovať, preto na kvalite našich služieb neustále pracujeme. Presvedčte sa o tom sami.